/ Blog

Naklejki na szafę

Naklejki na szafę to przemyślane rozwiązanie zdobnicze. Szafy nic nie będzie zasłaniało, a zatem wzór będzie widoczny cały czas upiększając wnętrze - nareszcie polubisz swoją szafę. Sprawdź ciekawe aranżacje naklejek w przykładowych kompozycjach. Dekorując szafy możesz wybrać odpowiedni wzór, który dopasujesz do wymiarów drzwi. Pamiętaj, że niezależnie od galerii, każde zdjęcie lub grafikę możesz zamówić na drzwi swojej szafy. Niesamowicie proste rozwiązanie, które daje ogromne możliwości stylistyczne.

 Głównym atutem dekoracji na szafę jest ich widoczność. Drzwi Twojej szafy nie zostaną zasłonięte, gdyż musisz z niej korzystać, a zatem okleina zawsze będzie na nich widoczna.

Czytaj także:
21.01.2021

Inspiracje salon z aneksem

Sposoby na ładne zagospodarowanie przestrzeni w salonie połączonym z kuchnią. Zobacz ciekawe inspiracje.

20.08.2019

Z czego fototapeta do łazienki

Gdy dekorujesz łazienkę i masz zamiar nakleić na ścianę fototapetę musisz wiedzieć na jakim materiale ją zamówić. Przeczytaj ważne informacje techniczne, które ułatwią montaż i sprawią, że dekoracja przez długie lata będzie cieszyła pięknem.

 

23.04.2019

Fototapeta z modną wieżą Eiffla

Szczęśliwie dla Paryża i dla nas, wieża przetrwała. Przezornie otoczona kokonem siatek, górująca nad blatami kawiarnianych stolików, stała się smukłą perłą paryskich uliczek.