Obrazy kwiaty

Nowoczesne obrazy wykonane na naturalnym płótnie Canvas lub na płótnie poliwinylowym, drukowane bezwonnymi farbami lateksowymi Hawerd Packard. Wysoka trwałość oraz intensywna kolorystyka. Obraz nie wymaga oprawiania w ramę – do natychmiastowego powieszenia na ścianie.

Kwiaty stanowią najczęściej wybieraną tematykę dekoracji naszych mieszkań i domów. Inspirują do działania, upiększają, fascynują, koją nasze zmysły po wyczerpującym dniu, pozytywnie nastrajają przy porannej kawie. Obrazy z kwiatami nie mają konkretnego miejsca przeznaczenia. Z powodzeniem odnajdą się w salonie oraz kuchni. Obrazy do salonu mogą nawiązywać z obrazami w przedpokoju. Ciekawym rozwiązaniem jest wzbogacenie naszych wnętrz o wzory z kwiatami w podobnym charakterze do różnych pomieszczeń. Kwiaty podzielone zostały na najczęściej wyszukiwane w naszym sklepie gatunki: maki, słoneczniki, róże, tulipany, wrzosy oraz orchidee. Warto zaznaczyć, że poza tradycyjnymi formami powstałymi ze zdjęcia, katalog obrazów został wzbogacony o wzory powstałe w wyniku działania artystów plastyków. Płynne rozmycia tła, wzbudzenie dodatkowej gamy kolorystycznej lub kompozycja różnych wzorów w jeden temat. Wśród dekoracji pojawiają się również modne i nowoczesne wzory z wyizolowanym jednym kolorem, a tłem w jednolitej kolorystyce czarno białej lub sepii. Kwiaty nie są obojętne dla naszego samopoczucia. Praktycznie każda chwila naszego życia związana jest z kwiatami. Zaczynając od uroczystości rodzinnych przez podziękowania, chwile, gdy przepraszamy, a kończąc na okazjach, gdy ozdabiamy nasze otoczenie żywymi kwiatami.

Niekwestionowaną zaletą obrazów jest możliwość zmiany ich pozycji w mieszkaniu. W zależności od potrzeb obraz można zdjąć ze ściany i powiesić na innej ścianie. Wspomniana cecha jest ważna w przypadku odświeżenia mieszkania. Malowanie nie będzie zagrażało naszej dekoracji. Po jego wykonaniu możemy ponownie powiesić obraz. Każdy wzór może zostać wykonany jako pojedynczy obraz, podwójny, tryptyk lub jako obraz kaskadowy. Od nas zależy, który fragment znajdzie się na zamawianym obrazie.

 

 Obrazy kwiaty   cattails
Obraz na płótnie Cattails (#5916)
Cena od 55 zł
Dekoracja na wymiar
dopasuj rozmiar
 Obrazy kwiaty   rohrkolben
Obraz na płótnie Rohrkolben (#5918)
Cena od 55 zł
Dekoracja na wymiar
dopasuj rozmiar
 Obrazy kwiaty   biala-roza
Obraz na płótnie Biała Róża (#3551)
Cena od 55 zł
Dekoracja na wymiar
dopasuj rozmiar
 Obrazy kwiaty   kwiat-magnolii
Obraz na płótnie Kwiat magnolii (#3554)
Cena od 55 zł
Dekoracja na wymiar
dopasuj rozmiar
 Obrazy kwiaty   rozowa-roza
Obraz na płótnie Różowa róża (#3552)
Cena od 55 zł
Dekoracja na wymiar
dopasuj rozmiar
 Obrazy kwiaty   zmyslowa-zmyslowosc
Obraz na płótnie Zmysłowa zmysłowość (#3553)
Cena od 55 zł
Dekoracja na wymiar
dopasuj rozmiar