/ Blog

Blog

18.06.2019

Naklejki na szafę

Sprawdź dlaczego szafa jest najlepszym miejscem w domu do ozdobienia dużym zdjęciem. To niesamowite jak pięknie może prezentować się naklejka na szafie z odpowiednio dobranym wzorem.

28.09.2018

Z czego fototapeta do łazienki

Gdy dekorujesz łazienkę i masz zamiar nakleić na ścianę fototapetę musisz wiedzieć na jakim materiale ją zamówić. Przeczytaj ważne informacje techniczne, które ułatwią montaż i sprawią, że dekoracja przez długie lata będzie cieszyła pięknem.

25.08.2017

Fototapety kuchenne na wymiar oczekiwań

Kafelki są coraz piękniejsze. Trwałe, niezniszczalne i… łazienkowe. Najczęściej brakuje w nich duszy, brakuje naszego JA. Szukając innego sposobu na zagospodarowanie przestrzeni między blatem roboczym i wiszącymi szafkami proponujemy fototapetę laminowaną lub foto-szybę.

25.08.2017

Fototapeta z modną wieżą Eiffla

Nie tylko dla wielbicieli stolicy Francji, ale dla każdego miłośnika pięknej architektury – fototapeta z wieżą Eiffla. Obecnie uznawana za wizytówkę Paryża, ale w chwili gdy powstawała uznawana za szkaradność i nieporozumienie. Czekano na dzień zakończenia Wystawy Światowej, gdy miała zostać rozebrana…

02.07.2017

Fototapety z bambusem o ładnej zieleni

Orientalne, a jednak zadziwiająco swojskie – bambusy lubią nasze mieszkania. Wyrosnąć mogą w salonie lub kuchni, sypialni, a nawet w łazience. Dlaczego pociąga nas bambusowa ściana? Proponujemy rozwiązanie bambusowego dylematu.