Jak odnowić parapet

 

Zakładamy, że w domu masz przy najmniej jedno okno z parapetem. Często zniszczonym, porysowanym lub wyblakłym. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie załamuj rąk. Możesz go szybko odnowić. Wystarczy okleina na parapet, którą samodzielnie przykleisz.

W naszym sklepie DekoracjenaWymiar.pl po licznych testach możemy zaproponować unikalną okleinę do odnowienia parapetu https://www.dekoracjenawymiar.pl/okleina-na-parapet. Materiał wybrany z uwzględnieniem trwałości na porysowania, zdolności ukrycia porysowań, estetyki, wodoodporności i łatwości montażu. Trwała okleina PCV o gramaturze 265 - 270 gramów na 1 m2 (kartka papieru ma około 60 gramów na 1 m2), którą bez problemów ozdobisz parapet. Na rynku znajdziesz wiele produktów oferowanych jako okleina na parapet, ale czy ich właściwości mogą być zadowalające, gdy są cieńsze od kartki papieru i mają 200 mikronów grubości? Nasze okleiny zdecydowanie lepiej ukryją niedoskonałości.

Okleiny na dowolny wymiar - kupuj tyle ile potrzebujesz wysokiej jakości okleiny za niską cenę

Na pewno zastanawiasz się jak to jest możliwe, że oferowane przez nas wysokiej jakości okleiny sprzedajemy w cenie tanich folii. Sekret tkwi w tym, że sprzedajemy okleinę na wymiar parapetu. Zamawiasz tyle ile potrzebujesz bez zbędnych odpadów, które wyrzucisz zaśmiecając środowisko. Wybierz ekologiczne rozwiązanie z okleiną wysokiej jakości o przystępnej cenie.

Twoje zdjęcie na parapecie, to szybki sposób na kreatywne odnowienie parapetu

Masz ochotę zaszaleć? Mamy propozycję. Wyślij do nas jakiekolwiek zdjęcie, a wykonamy z niego okleinę na Twój parapet. Możliwości są nieograniczone. Może, to być okleina ze zdjęciem wakacyjnym, krajobrazowym, rodzinnym. Twój parapet stanie się unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Możemy również przygotować okleinę z wzorem, który nam opiszesz. Przykładowo okleinę z napisem "STOP" na tle żółtych pasów ostrzegającym przed wejściem na okno. Lub napis "Nie otwierać okna", który jasno da do zrozumienia, że okna nad tym parapetem nie należy otwierać.

Renowacja parapetu z okleiną jest bardzo prosta

Wybierz wzór okleiny, którą chcesz odrestaurować parapet. Wpisz wymiary parapetu i zamów. Do paczki dołożymy za darmo próbkę okleiny na której będziesz mógł potrenować klejenie.

 

 

Czytaj także:
21.01.2021

Inspiracje salon z aneksem

Sposoby na ładne zagospodarowanie przestrzeni w salonie połączonym z kuchnią. Zobacz ciekawe inspiracje.

22.10.2019

Naklejki na szafę

Sprawdź dlaczego szafa jest najlepszym miejscem w domu do ozdobienia dużym zdjęciem. To niesamowite jak pięknie może prezentować się naklejka na szafie z odpowiednio dobranym wzorem.

20.08.2019

Z czego fototapeta do łazienki

Gdy dekorujesz łazienkę i masz zamiar nakleić na ścianę fototapetę musisz wiedzieć na jakim materiale ją zamówić. Przeczytaj ważne informacje techniczne, które ułatwią montaż i sprawią, że dekoracja przez długie lata będzie cieszyła pięknem.