Fototapety do sypialni

Piękne fototapety do sypialni wykonane na bezpiecznych dla zdrowia markowych materiałach. Fototapety na wymiar ściany wykonywane są na niemieckim podkładzie firmy Neschen, a wydrukowane bezwonnymi farbami lateksowymi HP.

Sypialnia jest niewątpliwe jednym z najbardziej indywidualnych oraz intymnych pomieszczeń w naszym otoczeniu. Wprawdzie nie będziemy w niej spędzać nazbyt wiele świadomych chwil, ale chwile te będą kluczowe dla naszego samopoczucia. Poranek w otoczeniu piękna potrafi wyzwolić dobre samopoczucie utrzymujące się przez cały dzień. Naszym zamierzeniem było stworzenie kolekcji wzorów spełniających ten warunek – pięknych fototapet wprowadzających jednocześnie ciszę i spokój do naszej sypialni. W kolekcji znajdziesz wspaniałe pejzaże z górskimi przełęczami, łąkami oraz majaczącymi w oddali szczytami. Może wybierzesz jednak jesienną aleję w parku, która przez żywe i intensywne kolory sprawi, że Twoja sypialnia stanie się rozkoszą dla zmysłów oraz inspiracją dla pogodnych snów. Znajdziesz u nas również kwiaty. Kwiaty stanowiące realistyczne ich odtworzenie jak i impresjonistyczne ujęcie barw i kształtów układających się w niedomówienie. Wprawdzie natura: tulipany, orchidee, lasy, drzewa, polany lub góry stanowią główny nurt wyborów fototapet do sypialni, ale z myślą o sypialniach nowoczesnych umieściliśmy wzory abstrakcyjne oraz wzory makro, a zatem elementy naszego otoczenia uchwycone z bliskiej odległości. Fototapety abstrakcyjne jako, te które z założenia mocniej oddziaływają na nasze zmysły z powodzeniem można zastosować również w naszej sypialni. Kolorystyka odpowiednio dobrana do wystroju wnętrza, łóżka, szafy, komody, koloru ścian będzie jej uzupełnieniem i jednocześnie ciekawym elementem dekoracyjnym.

Fototapeta, gdy oba boki (szerokość i wysokość) przekroczą 129 cm jest wykonywana w brytach – kawałkach dociętych na styk – krawędź do krawędzi. Jeżeli jeden z wymiarów, szerokość lub wysokość jest mniejszy niż 129 cm fototapeta zawsze wykonywana jest w jednym kawałku.

kwiaty-do-sypialni
Fototapeta na wymiar kwiaty do sypialni (#33689)
cena: 120
przy rozmiarze: 122x82 cm
zmień rozmiar
3d-do-sypialni
Fototapeta na wymiar 3d do sypialni (#33690)
cena: 120
przy rozmiarze: 122x82 cm
zmień rozmiar
akt-kobiety-do-sypialni-w-kolorze-czarno-bialym
Fototapeta na wymiar akt kobiety do sypialni w kolorze czarno białym (#33674)
cena: 120
przy rozmiarze: 122x82 cm
zmień rozmiar
czarno-biala-do-sypialni-z-new-york
Fototapeta na wymiar czarno biała do sypialni z New York (#33678)
cena: 120
przy rozmiarze: 122x82 cm
zmień rozmiar
chmury-na-blekitnym-niebie-w-pogodny-dzien
Fototapeta na wymiar chmury na błękitnym niebie w pogodny dzień (#33680)
cena: 120
przy rozmiarze: 122x82 cm
zmień rozmiar
czarno-bialy-krajobraz-na-sciane-za-lozko-w-alkowie
Fototapeta na wymiar czarno biały krajobraz na ścianę za łóżko w alkowie (#33679)
cena: 120
przy rozmiarze: 122x82 cm
zmień rozmiar
dmuchawce-do-udekorowania-sypialni
Fototapeta na wymiar dmuchawce do udekorowania sypialni (#9942)
cena: 120
przy rozmiarze: 100x100 cm
zmień rozmiar
drzewa-w-lesie-na-sypialniana-sciane
Fototapeta na wymiar drzewa w lesie na sypialnianą ścianę (#33702)
cena: 120
przy rozmiarze: 122x82 cm
zmień rozmiar
fioletowa-do-sypialni
Fototapeta na wymiar fioletowa do sypialni (#33682)
cena: 120
przy rozmiarze: 122x82 cm
zmień rozmiar
drzewo-na-sciane-do-sypialni
Fototapeta na wymiar drzewo na ścianę do sypialni (#33685)
cena: 121
przy rozmiarze: 140x72 cm
zmień rozmiar
do-sypialni-las-we-mgle
Fototapeta na wymiar do sypialni las we mgle (#33671)
cena: 120
przy rozmiarze: 122x82 cm
zmień rozmiar
senne-gwiazdy
Fototapeta na wymiar senne gwiazdy (#33692)
cena: 119
przy rozmiarze: 129x77 cm
zmień rozmiar
usypiajacy-zachod-slonca
Fototapeta na wymiar usypiający zachód słońca (#33708)
cena: 120
przy rozmiarze: 133x75 cm
zmień rozmiar
przebudzenie-z-konmi
Fototapeta na wymiar przebudzenie z końmi (#33695)
cena: 120
przy rozmiarze: 124x81 cm
zmień rozmiar
sny-o-ksiezycu
Fototapeta na wymiar sny o księżycu (#33697)
cena: 120
przy rozmiarze: 100x100 cm
zmień rozmiar
drzewa-w-lesie
Fototapeta na wymiar drzewa w lesie (#33684)
cena: 120
przy rozmiarze: 122x82 cm
zmień rozmiar
lawenda-na-sciane-sypialni-ozdoba-w-kolorze-fioletowym
Fototapeta na wymiar lawenda na ścianę sypialni - ozdoba w kolorze fioletowym (#33688)
cena: 120
przy rozmiarze: 123x81 cm
zmień rozmiar
do-sypialni-z-morzem
Fototapeta na wymiar do sypialni z morzem (#33707)
cena: 120
przy rozmiarze: 122x82 cm
zmień rozmiar
okno-do-sypialni-z-wodospadem
Fototapeta na wymiar okno do sypialni z wodospadem (#33704)
cena: 120
przy rozmiarze: 118x85 cm
zmień rozmiar
zielone-drzewa
Fototapeta na wymiar zielone drzewa (#33703)
cena: 120
przy rozmiarze: 95x105 cm
zmień rozmiar

Pytania klientów dotyczące fototapet do sypialni

Anna
Czy taka tapeta będzie pasowała do mojej alkowy?
www.dekoracjenawymiar.pl 
Odpowiedź jest mniej oczywista niż się wydaje. Każdy urządza sypialnię po swojemu, a zatem motyw tapety powinien współgrać z całością stylu w jakim pomieszczenie jest urządzane. Najłatwiej będziemy mogli Pani pomóc wysyłając kilka propozycji wybranych przez aranżera wnętrz. W tym celu prosimy o przesłanie zdjęcia ściany za łóżkiem, którą ma ozdobić tapeta.

Grażyna
podobno modne są liście palmy, czy moja sypialnia będzie dobrze wyglądała z takim wzorem?
www.dekoracjenawymiar.pl
Zgadzamy się z Pani odczuciami. Proszę sprawdzić te fototapety z liśćmi palmy z naszej galerii. Wzory są nowoczesne i tematycznie pasują do wielu sypialnianych wnętrz. Proszę pamięta, że każdą fototapetę może Pani zamówić w dowolnym wymiarze, a na specjalne życzenie wykonujemy grubsze prace graficzne polegające między innymi na stylizacji kształtu oraz koloru w indywidualnych odcieniach.

Dlaczego ściana w sypialni jest idealnym miejscem dla fototapety

Lubisz budzić się skoro świt z cenzorem snu w postaci budzika? No tak. Każdy lubi. Możesz jednak umilić tą chwilę. Możesz obudzić się z widokiem na fototapetę we własnej sypialni z mirażem najpiękniejszych pejzaży lub ukochanymi kwiatami np. różami. Sypialniana dekoracja ściany postawi Cię na nogi jak świeżo palona kawa, doda energii na nowy dzień. Otworzy oczy i wykreuje widok na model wybranej ozdoby. Poczujesz, że ten dzień będzie dobrym dniem, wypełnionym dobrymi chwilami pozytywnych emocji. Dla każdego coś miłego. We własnej – Twojej sypialni, masz szansę zdecydować o stopniu emanacji energią wypływającą z fototapety. Kolor czerwony pobudza, a fiolety i beże nastrajają refleksyjnie. Modeluj emocjami odpowiednio dobranym modelem. To w sypialni spędzasz najwięcej czasu.


Sylwia K

chciałam zamówić motyw z waszego sklepu, ale znalazłam go również w niższych cenach u konkurencji. Dlaczego wasze ceny są wyższe. Czy można prosić o rabat?
www.dekoracjenawymiar.pl 
Nasze ceny dekoracji wynikają z jakość stosowanych materiałów. Drukujemy farbami lateksowymi, które są wprawdzie droższe, ale mają wyraziste, nasycone  kolory i wysoką odporność na płowienie. Natomiast podkłady tapet posiadają certyfikaty oraz są proste w naklejaniu. W odpowiedzi na pytanie o rabat, to mamy dla Pani dobrą wiadomość. Może Pani skorzystać z promocji na dekoracje w tym na fototapetę sypialnianą nawet do tygodnia od zakończenia akcji rabatowej.

Tasza
Koleżanka zamawiała u Was tapetę do swojej sypialni i ja też chciałam, ale pytanie, czy wysyłacie do Anglii
www.dekoracjenawymiar.pl 
Ozdoby wysyłamy na cały świat. Tak więc może Pani zamówić dekorację do własnej sypialni nawet, gdy mieści się ona w domu w Anglii. Przesyłki są ubezpieczone, a zatem może Pani spokojnie oczekiwać na paczkę

Maria
Moja córka kupiła fototapetę w markecie, ale miała kłopot z naklejaniem. Czy trudno nakleja się Wasze? Chciałam ozdobić sypialnię, ale nie wiem jaki materiał wybrać
www.dekoracjenawymiar.pl
Pani Mario, zapewniam, że najłatwiej będzie się naklejała fototapeta winylowa na fizelinie. Sprzedajemy dekory na holenderskim podkładzie z certyfikatem PZH. Wystarczy klejem posmarować ścianę i docisnąć suchą fototapetę, a sypialnia w kilka chwil całkowicie się zmieni. 

Tomasz
Żona kupiła u was fototapetę. Jakim klejem mam to przykleić?
www.dekoracjenawymiar.pl
Panie Tomaszu, w ofercie mamy dwa rodzaje tapet: winylową na fizelinie oraz lateksową. Do pierwszej należy zastosować klej do tapet papierowych, a do drugiej klej do tapet na fizelinie. Za chwilę sprawdzę jaki rodzaj fototapety zamówiła Pana żona do sypialni i będę mógł wskazać jaki klej powinien Pan zastosować.

Renia
Mam nietypową sypialnię na poddaszu i chcę w niej nakleić fototapetę. Nietypową, bo dach jest skośny i zamiast kwadratowej ściany w sypialni mam trójkąt połączony z prostokątem. Czy wykonujecie tapety na niereguralne  ściany?
www.dekoracjenawymiar.pl
Pani Reniu, możemy zaproponować naprawdę dowolny wymiar fototapety do Pani sypialni. Dopasowujemy otwory na okna, krzywizny ścian lub powierzchnie nad drzwiami. Nasz sklep jako jeden z nielicznych odlicza te wnęki i krzywizny od kosztu tapety. Płaci Pani tylko za to co jest nadrukowane, a docelowo naklejone na ścianę w sypialni. Koszt często zaskakuje naszych klientów niską ceną. Wracając do tematu konkretnej dekoracji do Pani sypialni na poddaszu, to proponowałbym, aby wykonała Pani rysunek ściany na kartce papieru z opisaniem wymiarów ściany. Następnie proszę wysłać do nas mailem zdjęcie kartki. Na podstawie przesłanych pomiarów ściany na poddaszu wykonamy projekt i wycenę. Gdyby okazało się, że któregoś wymiaru brakuje. Na przykład nie uwzględni Pani szerokość linii ściany z dachem, to poproszę Panią o dowymiarowanie.

Aneta
Mam pytanie dotyczące koloru fototapety w mojej sypialni. Chciałam dobrać kolor akcentów na wzorze aby pasowały do koloru dodatków w pomieszczeniu. Problem w tym, że za dnia kolor jest inny, a wieczorem inny. Jak wskazać właściwy kolor?
www.dekoracjenawymiar.pl
Pani Aneto, zmiana odcienia, a nawet koloru dodatków w Pani jest związana z temperaturą barwienia światła. Światło słoneczne ma inny współczynnik barwienia niż światło halogenowe. Właściwie, to powinienem zacząć od tego, że świat, który widzimy: krzesła, zasłony itd wiąże się z odbiciem światła od tych przedmiotów. Gdy nocą zgasi Pani światło w sypialni i szczelnie zasłoni okno nie zobaczy Pani niczego gdyż nie ma światła, które odbijałoby się od przedmiotów. Wracając do problemu dobrania koloru, proponuję przesłanie nam skrawka materiału do pracowni. Na podstawie materiału źródłowego dopasujemy kolor akcentów na fototapecie. Potrwa, to na pewno dłużej niż zamówienie gotowej dekoracji w sklepie, ale w efekcie otrzyma Pani tapetę z akcentami, które ma Pani w pomieszczeniu sypialnianym.

Popularne motywy fototapet w sypialniach

Niezależnie od tego, czy jesteś w trakcie dużego remontu, czy chcesz jedynie wykonać jedynie lifting, fototapeta będzie innowacyjną ozdobą Twojej ściany w bedroom. Szybki montaż pozwala na metamorfozę w jedno popołudnie. Tapeta wykreuje nową stylistykę lub uzupełni zastaną przestrzeń. Rodzaj modelu zależy w głównej mierze od Twoich upodobań, a zatem od indywidualnego gustu zależy co się na tapecie znajdzie. Najczęściej do sypialnie wybierane są fototapety z naturą: drzewa, wodospady, kwiaty lub lasy. Do bardziej nowoczesnych wnętrz polecane są wzory abstrakcyjne o ponadczasowym stylu.

Marcela
Czy uliczki, to dobry temat do alkowy? Chciałam zapytać, czy inni klienci kupują takie dekoracje do sypialni?
www.dekoracjenawymiar.pl
Szczerze polecamy takie motywy. Proszę sprawdzić fototapety z tematem uliczek w naszej galerii. Zwłaszcza stare (ale estetyczne) modele mają w sobie wiele gracji i walorów zdobniczych. Ponadto tematy uliczek dla tapet tworzą niesamowicie przestrzenne kompozycje. Efekt 3d sprawia, że sypialnia optycznie się powiększy i zyska spójność perspektywy.

Basia
Czy mogę u Was zamówić fototapetę na dwie ściany w mojej sypialni? Chciałam uzyskać efekt lasu, że gdy się obudzę, to będę miała odczucie poranka w lesie.
www.dekoracjenawymiar.pl
Pani Basiu, możemy przygotować taki projekt. Proszę o przesłanie wymiarów ścian i numeru zdjęcia z którego chciałby Pani zamówić fototapetę. Przygotujemy wizualizację z zaznaczeniem narożnika oraz pokażemy trójwymiarowy efekt takiej dekoracji. Gdy będzie potrzeba zmodyfikujemy również model w taki sposób, aby na łączeniu ścian wypadł najciekawszy motyw. Jednocześnie zadbamy o to aby fototapeta na narożnej ścianie w Pani sypialni była odporna na nierówności budowlane co często się zdarza tj aby wykonać ją o kilka cm większą celem zniwelowania nierówności kątów na narożniku.

Tomek
Wczoraj oglądałem z żoną Wasze dekoracje. Do naszej alkowy będę potrzebował dwóch. Jedną na ścianę przy łóżku, a drugą przy drzwiach. Chcę aby fototapety były w tym samym kolorze sepii. Cy to jest możliwe?
www.dekoracjenawymiar.pl
Panie Tomaszu, możemy przygotować dla Pana dekoracje dokładnie w tym samym kolorze - odcieniu sepii. Proszę napisać jakie wzory Pan wybrał i wymiary ścian. Przygotuję dla Pana indywidualną aranżację i wycenę.