/ Blog

Fototapety kuchenne na wymiar oczekiwań

Co jest lepsze i czym się różni fototapeta od foto-szyby?
Jak nie zwariować i bez problemów odnaleźć siebie w kuchni?

Zacznijmy od fototapety laminowanej. Jeżeli nie mamy tysiąca złotych na zbyciu oraz czasu na bieganie po zakładach szklarskich warto zastanowić się nad fototapetą laminowaną. Zawsze wykonywana w jednym kawałku i szybko montowana. Zamówiona w środę rano, dostarczona w piątek po południu, po kilkudziesięciu minutach naklejona. Szybko, sprawnie i bez problemów. Meble ustawione, szafki powieszone i tylko gości czekać z sałatką z ananasa. Fototapeta ma podwyższoną odporność na temperaturę – kuchenka, trwałość i możliwość zmywania – laminowanie. Podsumowując w kilku słowach fototapetę: szybko, trwale, łatwo i przyjemnie.

Foto-szyba. Skoro fototapeta ma same plusy, dlaczego w ogóle rozważać foto-szybę? Foto-szyba jest dla osób, którym się nie śpieszy. Dla osób, które szukają ekskluzywnej dekoracji o ponadprzeciętnej trwałości. Proces montażu jest trudniejszy niż w przypadku fototapety laminowanej. Najpierw należy zamówić szybę. Na tym etapie niezbędny jest kontakt z zakładem szklarskim. Szklarz powinien wymierzyć miejsce w którym będzie montowana szyba, sprawdzić w jakich odległościach znajdować się będą gniazda i przełączniki. Po poznaniu wymiarów szyby można zamówić naklejkę foto-szyba. Naklejka jest wykonana w taki sposób, że wzór jest widoczny od strony kleju co umożliwia naklejenie dekoracji do szyby od strony ściany, ale będzie ona widoczna od strony kuchni. Uzyskujemy pełne zabezpieczenie dekoracji oraz efekt imitujący nadruk na szkle.

Uwaga!
Każdy wzór prezentowany w galerii Dekoracje Na Wymiar można zamówić w formie fototapety laminowanej lub naklejki foto-szyba.
Zobacz wzory fototapety panoramiczne do kuchni

 

Czytaj także: